Spirulina Pacifica – Czy wiesz że?

Teraz coś ekstra! ???

? Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne, obniża poziom cukru we krwi, reguluje poziom cholesterolu. To tylko kilka z jej prozdrowotnych właściwości.

? Spirulina to zielono-niebieska alga wspomagająca usuwanie toksyn z organizmu. To nie jedyna prozdrowotna właściwość tego suplementu.

? Spirulina Pacifica® pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, należącej do firmy Cyanotech Corporation, współpracującej stale z licznymi placówkami naukowymi w USA i Japonii.Firma Cyanotech do hodowli nie używa środków chemicznych – pestycydów, herbicydów, a proces suszenia i tabletkowania jest opatentowany i odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych.

Zapraszamy do zakupów!???

Spirulina Hawajska Pacifica, 180 tabletek, Aliness

53,90 

Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. W każdej tabletce aż 500 mg spiruliny! Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania.

Czytaj dalej

Spirulina Hawajska Pacifica, w proszku, 90 g, Aliness

44,90 

Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. 90 g najczyszej spiruliny! Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania.

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *